ATNAUJINTA EL. PARDUOTUVĖS VERSIJA ČIA - WWW.DUDU.LT

Grąžinimo taisyklės

Ar galimas prekių grąžinimas/keitimas?

  1. Prekes galima grąžinti ar pakeisti labai paprastai ir lengvai - tiesiog parašykite mums žinutę el. paštu info@lum.lt ir Jums suteiksime visą informaciją.
  2. Jeigu, prieš pirkdami prekę, turite abejonių dėl pirkinio dydžio/spalvos/kokybės/modelio - visada galite kreiptis į mus el. paštu info@lum.lt
  3. Suteiksime visokeriopą pagalbą bei pakonsultuosime Jus dominančiais klausimais.
  4. Jei, visgi, gauta prekė neatitiko Jūsų lūkesčių, prašome per 14 dienų informuoti apie tai mus el.paštu: info@lum.lt
  5. Svarbu! Grąžinamos arba keičiamos prekės siuntimo atgal išlaidas turi apmokėti pirkėjas. Kojinės ir apatiniai drabužiai nėra grąžinami.


Per 14 kalendorinių dienų prekę  Jūs galite lengvai:

  • keisti į kitą modelį;
  • grąžinti prekę bei susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Labai prašytume atkreipti dėmesį, kad grąžinamos arba keičiamos prekės turi:

  • būti nepraradusios savo vertės - turi būti nenaudotos, nepažeistos, nesubraižytos ar kitaip nesugadintos;
  • būti nepraradusios prekinės išvaizdos;
  • Pakuotė turi būti nepažeista, nesuplėšyta ar kitaip nesunaikinta.

Dėl grąžinamos arba keičiamos prekės siuntimo adreso Prašome kreipkitės į mus. Didelių gabaritų ir sunkesni nei 30 kg įrenginiai bei prekės turi būti grąžinami tiesiai gamintojams.

Mes ar gamintojai gavę Jums netikusią prekę, įsipareigojame per 14 kalendorinių dienų informuoti Jus ar prekė atitinka grąžinimo/keitimo kriterijus bei pakeisti prekę arba grąžinti Jums už ją sumokėtus pinigus.


Papildoma informacija:

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis bei Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis.

Apatiniai drabužiai, kojinės, akiniai, apsauginiai ekranai, skirti apsaugoti akis, ir ausų kamštukai nekeičiami ir nepriimami pagal "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių" 18 punktą.